Hír7 hírek

 

Kedvelt írásaink

 

Beszéd téma

 
 
 

Friss cikkeink

 
AMIRŐL BESZÉLNEK 2021. augusztus 10.
 

Bejelentették a Televíziós Újságírók Díja jelöltjeit. A vezető televíziós szakújságírókból álló zsűri közzétette a kategóriánkénti legjobb három tévés személyiség vagy produkció nevét. 2020 „Legjobb női műsorvezetője” lehet D. Tóth Kriszta, Lilu vagy Ördög Nóra, „Legjobb férfi műsorvezetője” Istenes Bence, Stohl András vagy Till Attila. Zsűritagként díjazhatják Bereczki Zoltánt, Gáspár Lacit és Rácz Jenőt is, de díjat kaphat Borbély Alexandra, Rujder Vivien, Nagy Zsolt és Scherer Péter is.

A Televíziós Újságírók Díja a szakmédia által 2014-ben alapított elismerés, melynek célja, hogy klasszikus kritikai szempontok alapján emelje ki a legprofesszionálisabb magyar, szórakoztató műfajú tévés teljesítményeket.

2021-ben összesen tizenkettő kategóriában hirdetnek győztest: díjat adnak át nagyszabású showműsor, vetélkedő, reality, talkshow, heti sorozat, napi sorozat, zsűritag, női műsorvezető, férfi műsorvezető, színésznő, színész, valamint mellékszereplő kategóriában. A díj szabályzata alapján kategóriánként az a három televíziós produkció és személyiség került az esélyesek közé, akikre az elismerést odaítélő médiumok a legtöbb szavazatot adták. A Televíziós Újságírók Díja grémiuma a 24.hu, a Hír7, az Index, a Kreatív, a Marketing&Media, a Media1, a Médiapiac, az Origo, a SorozatWiki, a Színes RTV, a Telenovella-Epizód magazin, a Telex és a TVR-hét egy-egy szakújságírójából áll.

A kategóriák győzteseit a Televíziós Újságírók Díja gálaestjén hirdetik ki szeptember 8-án.

Díjra esélyesek a 2020-ban képernyőre került produkciók és személyiségek közül:

Nagyszabású showműsor

Álarcos énekes (RTL Klub)

Dancing with the Stars (TV2)

Sztárban sztár (TV2)

Vetélkedő

Észbontók (VIASAT3)

Exatlon Hungary (TV2)

Magyarország, szeretlek! (Duna)

Reality

Cápák között (RTL Klub)

Farm VIP (TV2)

Nyerő Páros (RTL Klub)

Talkshow

DTK: Elviszlek magammal (Spektrum Home)

Életünk története (RTL Klub)

Jakupcsek plusz (ATV)

Zsűritag

Bereczki Zoltán (Sztárban Sztár)

Gáspár Laci (Álarcos énekes, Made in Karantén)

Rácz Jenő (A Konyhafőnök, A Konyhafőnök VIP)

Női műsorvezető

Tóth Kriszta (DTK- Elviszlek magammal)

Lilu (Cápák között)

Ördög Nóra (Újratervezés)

Férfi műsorvezető

Istenes Bence (Álarcos énekes)

Till Attila (Bezár a bazár, Sztárban sztár, Propaganda)

Stohl András (A Piramis, Dancing with the Stars)

Heti sorozat

A mi kis falunk (RTL Klub)

Apatigris (RTL Klub)

Mellékhatás (RTL Klub)

Napi sorozat

Bátrak földje (RTL Klub)

Drága örökösök (RTL Klub)

Mintaapák (TV2)

Színésznő

Borbély Alexandra (Mellékhatás)

Rujder Vivien (Apatigris)

Sztarenki Dóra (Mellékhatás)

Színész

Mészáros Béla (Mintaapák)

Nagy Zsolt (Mellékhatás)

Scherer Péter (Apatigris)

Mellékszereplő

Bánki Gergely (A mi kis falunk)

Barta Ágnes (Mellékhatás)

Haumann Máté (Mellékhatás)

 Biztosítás kalkulátor - utasbiztosítás, CASCO, kötelező biztosítás, lakásbiztosítás

 
Hír7
szerkesztő
 
 
 
Most olvassák a cikket
 
 

 
 

Videók

 

Ajánló

 

Hír7 Hírlevél

 
Iratkozz fel Hír7 hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a hazai és a világ legfontosabb híreiről érdekességeiről.

Hír7 a facebookon